Mili przyjaciele i sympatycy Aniołkowego Grania.
Zakończyliśmy tegoroczny nabór do projektu.
Zobaczcie, jak duża jest nasza aniołkowa rodzinka, to naprawdę robi wrażenie, bo tyleż dzieci zostanie przez Was obdarowanych uśmiechem, dobrym słowem, upominkiem.
Pięknie dziękujemy za Wasze zgłoszenia i czekamy niecierpliwie na wszystkie relacje z niezwykłych spotkań.

Do Przyjaciół Aniołkowego Grania 💙

Kochani.

Kolejna edycja naszego wspólnego projektu, w którym wspieramy dzieci i opiekunów pieczy zastępczej w Polsce dobiegła końca. Spieszymy zatem z małym podsumowaniem, ale przede wszystkim z podziękowaniami, bo korzystamy z każdej okazji, by wyrazić Wam naszą ogromną wdzięczność. Ostatnie edycje przeprowadziliśmy w warunkach skrajnie trudnych. Pandemia odbierała nam tak wiele energii i sił, a mimo tego tak wiele osób znalazło w sobie chęć, by oderwać myśli od troski o sobie i najbliższych i podjąć trud organizacji w przygotowaniu upominków. W tegorocznej edycji wzięło udział 166 szkół i przedszkoli z 60 miast Polski, a tym samym kilka tysięcy dzieci z pieczy zastępczej zostało obdarowanych upominkiem, niespodzianką, dobrym słowem i wielkim sercem. We Wrocławiu przystąpiło do projektu aż 70 placówek! Dzisiaj, kiedy możemy podsumować tegoroczną edycję możemy również zaprosić Was do kolejnej z przekonaniem, że nie tylko będziecie z Aniołkowym Graniem, ale że będzie nas jeszcze więcej.

Aniołkowe Granie 2021/2022

Aniołkowe Granie pozdrawia Wszystkie Aniołki w Polsce i  na całym świecie.

Mamy nadzieję, że wszystko u Was jest w najlepszym porządku. Wiemy, że to trudny czas, ale wierzymy mocno, że wszyscy razem i każdy z osobna – dacie radę. Dbajcie o siebie.

W tym czasie, gdy mierzymy się z covidowymi wyzwaniami, myślami jesteśmy jednak i przy Aniołkowym Graniu. Przecież wystarczy wrócić do wspomnień, do Waszych wspaniałych relacji, do tych niezwykłych emocji i… już wirusy jakby są mniej groźne.

Jest dla nas oczywiste, że bezpieczeństwo jest teraz najważniejsze, ale aktualne zagrożenia nie mogą determinować naszego życia, pozbawiając go tego, co dla wielu z nas jest tak ważne – możliwości pomagania innym. Aniołkowe Granie chce grać nadal i ….kto wie? Może z jeszcze większą mocą :).

Zmiany są jednak konieczne, bo oczywiście należy dostosować się sytuacji. Liczymy, że Aniołki znajdą i na to recepty i będą kontynuować Aniołkowe pomaganie. Przekazujemy Wam zmodyfikowany regulamin tegorocznej edycji.

I zapraszamy do Aniołkowego Grania.

Wraz z Fundacją Maio przeprowadziliśmy szkolenie wprowadzające oraz warsztat „Portret dziecka w Pieczy Zastępczej”. Tym samym powitaliśmy w naszym gronie wrocławskich koordynatorów projektu i zaprosiliśmy w niezwykłą podróż, jaką jest Aniołkowe Granie. To była wielka przyjemność.

Aniołkowe Granie w Radiu Rodzina

http://www.radiorodzina.pl/wiadomosci/20320/#.W74Hg8AHGik.facebook

 

I OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA
„Rodzina zastępcza- przyszłość wsparcia rodziny w kryzysie?”

pod honorowym patronatem Prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza,
Rektora  Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu dr. hab. Andrzeja Rokity, prof. AWF,
Dziekan Wydziału Fizjoterapii  AWF we Wrocławiu prof. dr hab. Anny Skrzek
z udziałem gościa specjalnego prof. dr hab. Elżbiety Zakrzewskiej–Manterys
z Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego

12 października 2018 roku, godzina 9:00
(budynek P4 Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu przy al. I.J. Paderewskiego 35)

Plan konferencji 
od 9:00 – Rejestracja uczestników
10:00 – Rozpoczęcie konferencji i przywitanie uczestników
10:20 – Sesja plenarna
Sesja Panelowo-Warsztatowa:
12:15 – Panel socjologów
13:00 – Panel terapeutów
14:15 – Przerwa obiadowa
15:00 – Panel praktyków
16:45 – Zakończenie konferencji

Przedwiosennie i spokojnie? To tylko pozory, bo u nas praca wre. Pozyskujemy kolejnych partnerów, kolejnych sympatyków i …. nagrywamy kolejne piosenki🎙🎤🎶
Aniołkowa Mapa Polski
Styczeń to nasz miesiąc. To wtedy odbywają się w wielu miastach finały projektu realizowane przez lokalnych koordynatorów. Część z nich już się odbyła, na niektórych z nich byliśmy osobiście. Nie ma słów, by opisać, jak wielkie są nasze wzruszenia, jak ogromnie jesteśmy poruszeni i dumni z tego, co udało się nam wspólnie zrealizować. Powolutku spełniają się bowiem nasze marzenia, by Aniołkowe Granie grało na całym świecie. W kolejnych dniach będziemy Wam przedstawiać relacje, żebyście i Wy mogli poczuć ten niezwykły klimat, magiczny nastrój i choć odrobinę wzruszyć się wraz z nami. Propagowanie idei rodzicielstwa zastępczego – to dzieje się naprawdę!
„Niech się łączą dobre serca przez kolejnych wiele lat, upominki pełne szczęścia idą w świat, cały świat!”